na Dzień Dziecka? Kilka propozycji doskonałych dla każdego kilkuletniego malucha

Dzień Dziecka to rewelacyjna okazja, aby dać swojemu dziecku małą niespodziankę. Nie musimy za każdym razem kupować misiów, lalek czy samochodzików. Jest także wiele innych ofert, jakie mogą spodobać się twojemu kilkuletniemu szkrabowi. Co to może być?

firma - wizja

Autor: Gobierno Cholula
Źródło: http://www.flickr.com

Z pewnością farby do malowania palcami. Każde dziecko uwielbia malować, w szczególności po ścianach, o czym bez wątpienia zdążyłeś się przekonać. Mamy nadzieję, iż twój berbeć ma już ten etap za sobą i nie jesteś zmuszony robić kolejnego remontu, więc z chęcią zainteresujesz się pomysłem na niniejszy podarunek. Tego rodzaju farbki można kupić w wielu sklepach z zabawkami, gdyż są ostatnimi czasy naprawdę lubiane. Nie kosztują wiele, a mogą dać ogromną radość każdemu kilkulatkowi, gdyż zwykle musiał malować pędzelkiem, a gdy pozwolić mu użyć do tego swoich paluszków, będzie uradowany. Farby są bezpieczne dla dzieci i mogą je używać szkraby od trzeciego roku życia, rzecz jasna pod okiem dorosłych, ponieważ pociechy – jak wiesz – mogą mieć rozmaite pomysły, w szczególności tak małe.odwiedź www beton na ścianie beton na ścianieFarbki mają dużo kolorów oraz można z ich zastosowaniem stworzyć wyjątkowo piękne dzieła, jakie każdy rodzic z pewnością zawiesi na lodówce. Farby są łatwe do zmywania, zatem nawet gdy maluszek maluje w kuchni i pobrudzi stół, wystarczy gąbka, odrobina mydła oraz woda, aby wszystko ładnie odczyścić.

Długopisy

Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com

Poza niniejszymi farbkami warto zainteresować się drugim pomysłem, którym jest kolorowe etui na długopisy, przede wszystkim gdy twoje dziecko chodzi już do pierwszej klasy. Duże, ciężkie piórniki są z pewnością efektowne, lecz zajmują dużo miejsca w plecaku i sporo ważą. Etui jest także praktyczne i nie ciąży, a dodatkowo można wybrać śmieszne, dziecięce motywy, na przykład uwielbiane przez wszystkie maluszki bajki z księżniczkami, autami czy dinozaurami. Takie etui szkrab z chęcią zabierze do szkoły oraz włoży do niego ulubione pióro, ołówek oraz kolorowe pisaki, które przydają się w czasie lekcji.

To wyłącznie przykładowe propozycje, z jakich można skorzystać. Pomyśl nad innymi bądź idź do sklepu, by z miejsca kupić prezent dla swej pociechy, w końcu ty szczególnie dobrze wiesz jakie ma marzenia i czego potrzebuje.